Bytové doplňky

Chtěli byste udělat radost sobě i jiným? Hledáte vhodný originální dárek pro přítelkyni, příbuzné, obchodního partnera, hledáte do bytu roztomilou maličkost? Zkuste si vybrat z naší kolekce drobných dárkových předmětů a kovaných bytových doplňků.

V klasických i moderně vybavených interiérech ručně kované bytové doplňky vždy vyniknou. Udělají radost nejen vám, zároveň jsou krásným dárkem. Vhodně zvolený bytový doplněk, například zajímavý kovaný stojan se skleněnou vázou, vnese do vašeho domova útulnou atmosféru. Naše kovárna vyrábí také stojany na noviny, stojany na deštníky či kované věšáky. Hned v předsíni, v které si návštěva vytvoří první dojem z vašeho bydlení, najde ideální uplatnění originální kovaný věšák, třeba ve tvaru ryby nebo kocoura Mikeše. Nejen děti si šikovné kované věšáčky s nápaditým designem rychle oblíbí.

Ve vstupní chodbě nemůže chybět ani praktický kovaný stojan na deštníky. Svůj deštník budete mít ihned po ruce a nebudete ztrácet čas jeho hledáním. V případě, že patříte k pravidelným čtenářům denního tisku, neváhejte si u nás zakoupit neokoukaný kovový stojan na noviny. Díky němu už vás nebude trápit nepořádek, který v bytě dokáží udělat poházené noviny nebo časopisy. 

Omrzely vás tuctové úchyty květináče, nelíbí se vám plastové obaly? Máme pro vás řešení ve formě kovaných držáků květin závěsných, stojanových a také v pozoruhodné kombinaci s ručně foukaným sklem a originální točenou keramikou. Nechte svěží přirozenou krásu květiny vyniknout v harmonickém souladu s jemnými liniemi kovu.

Zobrazit jako
Řadit podle