Stojany na víno

Vyrábíme originální stojany na víno, které kromě praktické funkce plní také funkci estetickou. Ať už hledáte kovaný stojan na víno, který pojme hned několik lahví, nebo stojan, který nezabere příliš místa, u nás si vyberete. Stojan může sloužit také k servírování jedné láhve vína, stane se tak neokoukaným doplňkem při stolování. Láhev dobrého vína je vítaným dárkem při každé návštěvě, jako vhodná pozornost pro hostitele poslouží i samotný kovaný stojan na víno.

Kovaný stojan na vína se dokonale hodí pro uložení, ale také vystavení lahví vína. Může se stát originálním doplňkem nejen v domácnosti, ale také v rodinných penzionech, restauracích či všude tam, kde se má člověk cítit příjemně. Šikovné stojany na lahvinku vína nabízíme v rozmanitých tvarech a různých velikostech. Stojany v menším provedení nezaberou mnoho místa a vystavit si je můžete třeba na komodě, za skleněnou vitrínou či na domácím baru. Krásně vyjímat se budou na slavnostně prostřeném stole v jídelně i na konferenčním stolku v obývacím pokoji.

Pokud jste pozváni na oslavu narozenin, neváhejte jubilantovi společně s lahví dobrého vína přinést i originální kovový stojan na víno. Jedná se o milý dárek pro každého, nejen pro znalce vinné révy. Kovaný svícen na víno dokáže svou nevšedností ozvláštnit moderní i klasicky pojatý interiér. 

Zobrazit jako
Řadit podle