Stojany na příbory a ubrousky

Kované stojany na ubrousky se můžou stát hezkou ozdobou vašeho stolu. Ubrousky budete mít vždy po ruce. V jednoduchosti je síla, a tak i prostý kovaný stojánek na ubrousky dokáže dodat stolování patřičnou úroveň. Pokud se vám v restauraci líbil pěkný kovaný stojan na příbor, můžete ho mít i vy u vás doma a využívat ho nejen pro slavnostní příležitosti.

Užitečný stojan na ubrousky získá místo na každém jídelním stole. Sháníte tento jednoduchý, ale velice praktický doplněk? U nás si vyberete kovaný stojánek přesně podle vašich představ. Při stolování můžete bílé či barevné ubrousky vložit například do stojánku ve tvaru hříbku, šneka, homole nebo kolébky. Když bude potřeba, budete mít papírový ubrousek vy i vaši hosté ihned po ruce. Šikovné stojany na ubrousky můžete využívat jak při slavnostních událostech, tak i při každodenním stolování.

Byli jste pozváni k přátelům na návštěvu nebo kolaudaci nového bytu? Přemýšlíte nad malou pozorností, kterou hostitelům do domácnosti přinesete? Věnujte jim elegantně provedený kovový stojan na příbory. Jedná se o hezkou ozdobu slavnostně prostřené tabule i neokoukanou dekoraci na kuchyňské poličce, příborníku nebo komodě. Příbory budou esteticky uložené a vždy připravené k okamžitému použití.

Zobrazit jako
Řadit podle