Krbové nářadí

Krbové nářadí pro manipulaci s topivem není potřeba schovávat. Naopak, vkusné, dobře řemeslně zpracované krbové nářadí se stává výrazným bytovým doplňkem. Nářadí je velmi odolné, pohodlně se s ním pracuje. Kované krbové nářadí je možné koupit také samostatně. Základem, který by vám u krbu neměl chybět, je pohrabáč, smeták a lopatka.

Aby se vám dřevěná polínka dobře přikládala a obsluha ohně byla snadná, pořiďte si u nás kované krbové nářadí. Nezbytný pohrabáč, smeták a lopatka jsou obvykle zavěšeny na pěkném kovovém stojanu. S ručně kovaným krbovým nářadím bude jednoduché založit i udržovat oheň jak v krbu, tak ve venkovním ohništi nebo zahradním grilu.

Pokud máte v oblibě bydlení ve venkovském stylu a krb je jeho nedílnou součástí, neváhejte si odolné a spolehlivé nářadí ke krbu spolu se stojanem pořídit. Krbové nářadí volně odložené na zemi před ohništěm nevypadá esteticky a někdo se o něj může zranit. Je-li zavěšené na vhodném kovovém stojanu, bude dobře plnit svoji praktickou i dekorativní funkci.

Zobrazit jako
Řadit podle