Olejové lampy

Hledáte způsob, jak efektně a nenásilně osvětlit chodbu nebo kout ve vašem obývacím pokoji či ložnici? Vhodným řešením by mohla být olejová lampa. Jedná se o neotřelý doplněk vybavení interiéru. V místnosti zvláště vynikne kovaná závěsná olejová lampa.

Olejová lampička může mít například podobu kaštanu, kalicha nebo číše. Na vaší volbě také záleží, zda si vyberete kovanou olejovou lampu závěsnou nebo zda dáte přednost lampě, kterou lze umístit na stůl, poličku či noční stolek. Kovaná olejová lampa v designu hřebu má k dispozici pevný trn určený k zapíchnutí do země, takže se může stát součástí vašeho venkovního posezení. Určitě víte, že jsou běžně k dostání i oleje, které odpuzují hmyz. Při letním grilování tak na vás nebudou dotírat komáři.

Ručně kované olejové lampy jsou perfektním dárkem pro členy rodiny, přátele i kolegy z práce. Věnovat je můžete k jakékoliv příležitosti. Každá olejová lampa je vybavena keramickou nádobou, na vnitřní straně opatřenou glazurou. Do nádobky stačí nalít olej a můžete si dopřát báječnou relaxaci.

Zobrazit jako
Řadit podle